Rada czuwa nad Biocanto

Bezpieczeństwo i satysfakcja pacjentów są dla nas najważniejsze. Dlatego powołaliśmy Radę Farmaceutyczną Biocanto złożoną z ekspertów, którzy od wielu lat działają na rynku farmaceutycznym.

Słuchamy ich głosu, czerpiemy z ich doświadczenia, by w efekcie móc szczególnie zadbać o jakość produktów marki Biocanto. Przeprowadzamy dodatkowe badania laboratoryjne, audyty dostawców oraz badania jakościowe. A wszystko po to, aby pacjent miał pewność, że wybrał zdrowo i bezpiecznie.

Nad czym czuwa Rada Farmaceutyczna Biocanto?

– Zarząd firmy Biocanto współpracuje z Radą Farmaceutyczną, w skład której wchodzą farmaceuci z wieloletnim doświadczeniem z różnych obszarów farmacji. Nasze cykliczne spotkania pomagają wypracować optymalne rozwiązania i uszyć ofertę na miarę potrzeb pacjentów – podkreśla dr farm. Bożena Kwaśniak, przewodnicząca Rady Farmaceutycznej Biocanto.

Z Radą konsultowane są wdrożenia nowych produktów, a także wygląd opakowań suplementów diety i wyrobów medycznych – szczególnie pod kątem treści niezbędnych pacjentom.

Członkowie Rady dzielą się także fachową wiedzą z zakresu analizy rynku farmaceutycznego, polityki zdrowotnej państwa czy planów Unii Europejskiej dotyczących nowych regulacji dla suplementów diety. A wszystko po to, by produkty marki Biocanto spełniały wszelkie normy.

Przeczytaj także:

„Mamy super witaminę C”

audyt dostawców

regularnie sprawdzany jest proces produkcji, aby pacjent miał pewność, że suplementy diety Biocanto są najwyższej jakości.

badania laboratoryjne

z wielką starannością badana jest czystość mikrobiologiczna oraz sprawdzany jest brak obecności metali ciężkich, by pacjent był przekonany, że produkty są bezpieczne.

badania jakościowe

z założenia wprowadzone zostały badania jakościowe, aby i farmaceuta, i pacjent mieli pewność, że dokonali słusznego wyboru, stawiając na produkty Biocanto.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.