MaxiFlorin KROPLE

Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103 wchodzący w skład produktu MaxiFlorin krople to jeden z najlepiej przebadanych szczepów bakterii. Bakterie te występują naturalnie w przewodzie pokarmowym człowieka, a dzięki odporności na działanie soku żołądkowego i kwasów żółciowych łatwo zasiedlają przewód pokarmowy.

Dla noworodków, niemowląt, dzieci oraz dorosłych.

Produkt można stosować w celu uzupełniania flory bakteryjnej jelit.

Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwra-żliwość na którykolwiek składnik preparatu. Kobiety w ciąży, matki karmiące piersią przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem.

Bakterie: Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103; substancja wypełniająca: oliwa z oliwek; przeciwutleniacz: palmitynian askorbylu.

Składnik100 ml6 kropli12 kropli
Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 531032,22 x 1012 jtk*6 x 109 (6 mld) jtk*12 x 109 (12 mld) jtk*

Po wyjęciu z lodówki odczekać kilka minut, aby preparat nabrał temperatury pokojowej. Następnie produkt wstrząsnąć do uzyskania jednolitej zawiesiny. Może pojawić się naturalne zmętnienie. Krople dodać do spożywanego pokarmu lub bezpośrednio do ust. Nie należy mieszać preparatu ze zbyt zimnymi lub gorącymi posiłkami.

Niemowlęta i dzieci w wieku do 12 lat – 6 kropli (6 mld jtk*) podczas posiłku, dzieci w wieku powyżej 12 lat i dorośli – 12 kropli (12 mld jtk*). Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia oraz prowadzenie zdrowego trybu życia.

*jtk – jednostek formujących kolonię bakterii

Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze 2 – 15 st. C w miejscu suchym i niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią. Po pierwszym otwarciu produkt należy zużyć do 30 dni.

Nie zawiera białka mleka krowiego, laktozy oraz sacharozy.

Wyprodukowano w Polsce. Pochodzenie głównego składnika: bakterie Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103 – Włochy

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.