MaxiFlorin KROPLE

MaxiFlorin krople to suplement diety, zawierającym żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG. Stanowi uzupełnienie flory bakteryjnej jelit w okresach zwiększonego zapotrzebowania. Przeznaczony jest dla noworodków (od pierwszego dnia życia), niemowląt, dzieci oraz dorosłych.

Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103 wchodzący w skład preparatu to jeden z najlepiej przebadanych szczepów bakterii. Bakterie te występują naturalnie w przewodzie pokarmowym człowieka, a dzięki odporności na działanie soku żołądkowego i kwasów żółciowych łatwo zasiedlają przewód pokarmowy.

Składnik odżywczy100 ml6 kropli12 kropli
Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 531032,22 x 1012 jtk*6 x 109 (6 mld) jtk*12 x 109 (12 mld) jtk*

Składniki: bakterie Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103 (pochodzenie Włochy), substancja wypełniająca (oliwa z oliwek), przeciwutleniacz (palmitynian askorbylu).

Nie zawiera białka mleka krowiego, laktozy oraz sacharozy.

Wyprodukowano w Polsce.

Po wyjęciu z lodówki odczekać kilka minut, aby preparat nabrał temperatury pokojowej. Następnie produkt wstrząsnąć do uzyskania jednolitej zawiesiny. Może pojawić się naturalne zmętnienie. Krople dodać do spożywanego pokarmu lub bezpośrednio do ust. Nie należy mieszać preparatu ze zbyt zimnymi lub gorącymi posiłkami.

Niemowlęta i dzieci w wieku do 12 lat – 6 kropli (6 mld jtk*) podczas posiłku,

dzieci w wieku powyżej 12 lat i dorośli – 12 kropli (12 mld jtk*).

*jtk – jednostek formujących kolonię bakterii

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Kobiety w ciąży, matki karmiące piersią przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia oraz prowadzenie zdrowego trybu życia.

Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze 2-15°C w miejscu suchym i niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią. Po pierwszym otwarciu produkt należy zużyć do 30 dni.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.