WODA MORSKA

Izotoniczny roztwór wody morskiej
do oczyszczania nosa
i nawilżania błon śluzowych

Woda morska Biocanto Care to izotoniczny roztwór wody morskiej pochodzącej z Oceanu Atlantyckiego.

Wyrób nawilża błony śluzowe jam nosowych, zmiękcza zaschniętą wydzielinę i wspomaga jej usuwanie, przywracając prawidłowe
funkcje nosa. Regularne stosowanie wyrobu zapewnia odpowiednią pielęgnację i higienę nosa, przez co zapobiega infekcjom oraz alergiom. Wyrób medyczny Woda morska Biocanto Care można stosować długotrwale ponieważ nie zawiera konserwantów ani propelentów.

Naturalna woda morska, woda demineralizowana.

Ze względów higienicznych oraz w celu uniknięcia przeniesienia infekcji zalecane jest używanie jednego wyrobu przez jedną osobę. Po każdorazowym użyciu należy umyć końcówkę aplikatora wodą z mydłem i spłukać gorącą wodą. Nie należy stosować wyrobu po upływie terminu ważności umieszczonego na opakowaniu. W przypadku podrażnionej śluzówki nosa, podczas stosowania wyrobu Woda morska Biocanto Care, może wystąpić uczucie pieczenia, które jest normalnym objawem występującym w trakcie stosowania wyrobów zawierających sól morską. W razie pytań należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Woda morska Biocanto Care jest wyrobem do codziennego stosowania w celu oczyszczania nosa i nawilżania błon śluzowych w trakcie:

  • nieżytu nosa wywołanego przez infekcje oraz alergie,
  • nawracających stanów wysuszenia śluzówki nosa wywołanych różnymi czynnikami.

Zdjąć nasadkę z aplikatora, a następnie delikatnie wsunąć jego końcówkę do każdego otworu nosowego i nacisnąć na 1 – 2 sekundy. Pojemnik ze sprayem do nosa może być używany pod dowolnym kątem.

Niemowlęta (powyżej 6. miesiąca życia) i dzieci do 6 lat: 1 dawka do każdego otworu nosowego kilka razy dziennie, w miarę potrzeby. Dzieci od 6 lat i dorośli: 1 – 3 dawki do każdego otworu nosowego, kilka razy dziennie, w miarę potrzeby.

Nadwrażliwość (alergia) na składniki wyrobu.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.