WODA MORSKA

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Woda morska Biocanto Care to izotoniczny roztwór wody morskiej pochodzącej z Oceanu Atlantyckiego. Wyrób nawilża błony śluzowe jam nosowych oraz zatok, zmiękcza zaschniętą wydzielinę i wspomaga jej usuwanie, przywracając prawidłowe funkcje nosa. Regularne stosowanie wyrobu zapewnia odpowiednią pielęgnację i higienę nosa i zatok, przez co zapobiega infekcjom oraz alergiom. Można go stosować długotrwale ponieważ nie zawiera konserwantów ani propelentów.

Woda morska Biocanto Care jest wyrobem do codziennego stosowania w celu oczyszczania nosa oraz zatok i nawilżania błon śluzowych w trakcie:

  • nieżytu nosa wywołanego przez infekcje oraz alergie,
  • nawracających stanów wysuszenia śluzówki nosa wywołanych różnymi czynnikami,
  • w przypadku zapalenia zatok przynosowych.

Naturalna woda morska, woda demineralizowana.

Zdjąć nasadkę z aplikatora, a następnie delikatnie wsunąć jego końcówkę do każdego otworu nosowego i nacisnąć na 1 – 2 sekundy. Pojemnik ze sprayem do nosa może być używany pod dowolnym kątem.

Dawkowanie:

Niemowlęta (powyżej 6. miesiąca życia) i dzieci do 6 lat: 1 dawka do każdego otworu nosowego kilka razy dziennie, w miarę potrzeby.

Dzieci od 6 lat i dorośli: 1 – 3 dawki do każdego otworu nosowego, kilka razy dziennie, w miarę potrzeby.

Ze względów higienicznych oraz w celu uniknięcia przeniesienia infekcji zalecane jest używanie jednego wyrobu przez jedną osobę. Po każdorazowym użyciu należy umyć końcówkę aplikatora wodą z mydłem i spłukać gorącą wodą.

Nie należy stosować wyrobu po upływie terminu ważności umieszczonego na opakowaniu. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości  (alergii) na składniki wyrobu. W przypadku podrażnionej śluzówki nosa, podczas stosowania wyrobu, może wystąpić uczucie pieczenia, które jest normalnym objawem występującym w trakcie stosowania wyrobów zawierających sól morską. W razie pytań należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.