WITAMINA D3

Witamina D3 jest suplementem diety, który stanowi źródło witaminy D.

Witamina D wpływa korzystnie na:

  • utrzymanie zdrowych kości i zębów,
  • prawidłowe wchłanianie wapnia i fosforu,
  • prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego,
  • prawidłowe funkcjonowanie mięśni.
Składnik odżywczy1 kapsułka% RWS*
witamina D2000 IU (50 μg)1000

*RWS – Referencyjne Wartości Spożycia dla osób dorosłych

Składniki: olej z krokosza barwierskiego, żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), witamina D (cholekalcyferol).

Wyprodukowano w Polsce.

Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Nie stosować preparatu w przypadku uczulenia na którykolwiek z jego składników. Ważne jest stosowanie zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku badania z lekarzem lub farmaceutą.

Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i zacienionym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i zacienionym miejscu. Nie stosować preparatu w przypadku uczulenia na którykolwiek z jego składników. Ważne jest stosowanie zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku badania z lekarzem lub farmaceutą.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.