Witamina D3 + K2

WITAMINA D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów oraz w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego i mięśni. Pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi.

WITAMINA K przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi oraz w utrzymaniu zdrowych kości.

Zawartość składników w jednej kapsułce:

  • witamina D: 2000 IU (50) µg (1000 % RWS*)
  • witamina K 75 µg (100 % RWS*).

*RWS –Referencyjna Wartość Spożycia dla osób dorosłych.

Olej słonecznikowy, żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), naturalna witamina K2 (Menachinon-7 – Chiny) w oleju sojowym, woda oczyszczona, olej MCT, witamina D (cholekalcyferol – Szwajcaria), przeciwutleniacz (DL-alfa-tokoferol).

Zalecana dzienna porcja do spożycia: 1 kapsułka w trakcie posiłku. Kapsułkę należy popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.

W temperaturze 15 – 25˚C, w sposób niedostępny dla małych dzieci, chronić przed światłem i wilgocią.

Ostrzeżenia: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych. Nie zaleca się stosowania preparatu, kobietom w ciąży i karmiącym piersią. W trakcie stosowania preparatu nie stosować innych preparatów z witaminą D lub K. Produkt nie powinien być spożywany przez osoby przyjmujące środki przeciwzakrzepowe zawierające antagonistów witaminy K (np. warfaryna i acenokumarol).

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.