WITAMINA D3 4000

Witamina D wpływa korzystanie na:

  • utrzymanie zdrowych kości i zębów,
  • prawidłowe funkcjonowaniu układu odpornościowego,
  • prawidłowe wchłanianiu wapnia i fosforu,
  • prawidłowe funkcjonowaniu mięśni.

Witamina D3 4000 jest suplementem diety, który stanowi źródło witaminy D. Przeznaczony jest dla osób powyżej 75. roku życia.

Olej z nasion krokosza barwierskiego, żelatyna wołowa, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), woda oczyszczona, olej MCT, cholekalcyferol (witamina D) (Chiny), przeciwutleniacz (alfa-tokoferol).

Zaleca porcja do spożycia w ciągu dnia, niezbędna do uzyskania korzystanego działania produktu: 1 kapsułka. Spożywać raz dziennie 1 kapsułkę popijając niewielką ilością wody.

Sie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie zaleca się stosowania preparatu dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Nie stosowaćw przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Przechowywać w zamkniętym opakowaniu,w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.