Witamina C 200 mg

Witamina C 200 mg jest suplementem diety, który stanowi źródło witaminy C.

Witamina C pomaga w:

  • prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego i nerwowego,
  • ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym,
  • utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych,
  • prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, skóry, dziąseł, zębów, chrząstki i kości.
Składnik odżywczy1 tabletka% RWS*
Witamina C200 mg250

*RWS – dzienna Referencyjna Wartość Spożycia dla osoby dorosłej

Składniki: witamina C (kwas L-askorbinowy); substancja wypełniająca (celuloza); sacharoza; substancja przeciwzbrylająca (poliwinylopirolidon); substancje zagęszczające (hydroksypropylometyloceluloza, hydroksypropyloceluloza); substancja wypełniająca (talk); średniołańcuchowe trójglicerydy nasyconych kwasów tłuszczowych; substancja przeciwzbrylająca (glikol polietylenowy); barwniki (dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza, ryboflawiny).

Wyprodukowano w Polsce.

Zaleca się spożywać 1 tabletkę, po posiłku. Tabletkę należy popić wodą.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.