Witamina B Complex

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu oraz u kobiet w ciąży i karmiących. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są istotne dla zachowania zdrowia.

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej (15 – 25°C), w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Składnik odżywczy2 tabletki% RWS*
Niacyna 16,0 mg100
Kwas pantotenowy 6,0 mg100
Rybof lawina (Witamina B2)1,4 mg100
Witamina B61,4 mg100
Tiamina (Witamina B1)1,1 mg100
Kwas foliowy200,0 μg100
Biotyna50,0 μg100
Witamina B122,5 μg100

*RWS – Referencyjne Wartości Spożycia dla osób dorosłych

Składniki: substancje wypełniające (celuloza, sorbitol), amid kwasu nikotynowego (Chiny), substancja zagęszczająca (hydroksypropylometyloceluloza), D-pantotenian wapnia (Wielka Brytania), substancje przeciwzbrylające (poliwinylopirolidon, glikol polietylenowy), substancja wypełniająca (talk), cyjanokobalamina, chlorowodorek pirydoksyny, chlorowodorek tiaminy, ryboflawina, kwas pteroilomonoglutaminowy, D-biotyna, substancja zagęszczająca (hydroksypropyloceluloza), średniołańcuchowe trójglicerydy nasyconych kwasów tłuszczowych, barwniki (dwutlenek tytanu, ryboflawiny, tlenki i wodorotlenki żelaza).

Wyprodukowano w Polsce.

Zaleca się spożywać 1 tabletkę dziennie. Tabletkę należy połknąć i popić wodą.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.