VISTA MAX

24 mg luteiny w jednej kapsułce

VISTA MAX jest suplementem diety, który stanowi źródło cynku, selenu, witaminy C i witaminy A. Cynk jak i witamina A pomagają w utrzymaniu prawidłowego widzenia. Witamina C i selen pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym oraz w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Ekstrakt z kwiatów aksamitki wzniesionej standaryzowany na 20% luteiny i 4% zeaksantyny (Tagetes erecta), żelatyna, substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna), witamina C (kwas L-askorbinowy), substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), cynk (tlenek cynku), selen (selenian (VI) sodu), olej rybi zawierający 65% Omega-3, barwnik (erytrozyna), witamina A (octan retinylu), barwnik (dwutlenek tytanu, indygotyna).

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia, niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 1 kapsułka. Spożywać raz dziennie, rano lub wieczorem, 1 kapsułkę, popijając wodą.

Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i zacienionym miejscu. Nie stosować preparatu w przypadku uczulenia na którykolwiek z jego składników. Ważne jest stosowanie zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.