VISTA MAX

Vista Max jest suplementem diety, który stanowi źródło cynku i witaminy A. Cynk jak i witamina A pomagają w utrzymaniu prawidłowego widzenia. Suplement diety zawiera luteinę i zeaksantynę pochodzącą z kwiatów aksamitki wzniesionej (Tagetes erecta)

Składniki1 kapsułka% RWS*
luteina20 mg
zeaksantyna4 mg
olej rybi, w tym:
– EPA
– DHA
180 mg
32,4 mg
21,6 mg


cynk15 mg150
Witamina A120 μg15

*RWS – Referencyjne Wartości Spożycia dla osób dorosłych

Składniki: olej rybi (spoza UE), żelatyna, olej słonecznikowy, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), luteina, substancja utrzymująca wilgoć (sorbitol), cynk (tlenek cynku), zeaksantyna, barwnik (tlenki i wodorotlenki żelaza), witamina A (palmitynian retinylu).

Wyprodukowano w Polsce.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia, niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 1 kapsułka. Spożywać raz dziennie, rano lub wieczorem, 1 kapsułkę bezpośrednio przed posiłkiem, popijając wodą.

Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Nie stosować preparatu w przypadku uczulenia na którykolwiek z jego składników. Ważne jest stosowanie zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i zacienionym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.