VISTA MAX

Vista Max jest suplementem diety, który zawiera 24 mg luteiny w jednej kapsułce, stanowi źródło cynku, selenu, witaminy C i A. Cynk jak i witamina A pomagają w utrzymaniu prawidłowego widzenia. Witamina C i selen pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym oraz w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Składnik odżywczy1 kapsułka% RWS*
Ekstrakt z kwiatów aksamitki wzniesionej120 mg
Luteina24 mg
Zeaksantyna4,8 mg
Omega-31,95 mg
Cynk15 mg150
Selen50 μg90,9
Witamina C30 mg37,5
Witamina A120 μg15

*RWS – Referencyjne Wartości Spożycia dla osób dorosłych

Składniki: ekstrakt z kwiatów aksamitki wzniesionej standaryzowany na 20% luteiny i 4% zeaksantyny (Tagetes erecta), żelatyna, substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna), witamina C (kwas L-askorbinowy), substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), cynk (tlenek cynku), selen (selenian (VI) sodu), olej rybi zawierający 65% Omega-3, barwnik (erytrozyna), witamina A (octan retinylu), barwnik (dwutlenek tytanu, indygotyna).

Wyprodukowano w Polsce.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia, niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 1 kapsułka. Spożywać raz dziennie, rano lub wieczorem, 1 kapsułkę, popijając wodą.

Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Nie stosować preparatu w przypadku uczulenia na którykolwiek z jego składników. Ważne jest stosowanie zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i zacienionym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.