TRAN Z WITAMINAMI A, D, E

Tran z witaminami A, D, E jest suplementem diety, który stanowi źródło witamin D, A i E. Witamina D wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego. Witamina ta jest potrzebna dla prawidłowego wzrostu i rozwoju kości u dzieci. Przyczynia się do utrzymania dobrego stanu zębów. Zawarta w preparacie witamina A wpływa na utrzymanie prawidłowego stanu skóry. Jest ona istotna także dla funkcji wzroku. Natomiast witamina E jest przeciwutleniaczem chroniącym białka i tłuszcze.

Składnik odżywczy1 kapsułka% RWS*
olej z wątroby dorsza, w tym:
– witamina A
– witamina D
– Omega-3:
 EPA
 DHA
500 mg
150 µg
1,25 µg

35 mg
30 mg


18,75
25


witamina E1,8 mg15

*RWS – Referencyjne Wartości Spożycia dla osób dorosłych

Składniki: olej z wątroby dorsza, żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), witamina E (octan dl-alfa-tokoferylu)

Wyprodukowano w Polsce

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 1 kapsułka. Spożywać raz dziennie 1 kapsułkę w trakcie posiłku, popijając wodą.

Preparat jest przeznaczony dla osób powyżej 3. roku życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Nie stosować preparatu w przypadku uczulenia na którykolwiek z jego składników. Ważne jest stosowanie zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i zacienionym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.