Plastry na odciski

wyrób medyczny jednorazowego użytku

Plastry na odciski z centralnie położonym krążkiem z kwasu salicylowego. Działają wygładzająco i ochronnie oraz zmiękczają skórę, co pozwala na szybkie i bezbolesne pozbycie się odcisku. Dodatkowo, pierścień z pianki polietylowej chroni zagrożony obszar skóry przed tarciem i uciskiem.

  1. Przed nałożeniem plastra dokładnie oczyść i osusz skórę w okolicach odcisku, aby zapewnić dobrą przyczepność i skuteczność działania.
  2. Wyjmij plaster z opakowania bezpośredniego.
  3. Zdejmij warstwę ochronną i umieść plaster na skórze, kierując centralny obszar bezpośrednio na odcisk.
  4. Zmieniaj plaster codziennie.

Wyrób medyczny niejałowy, przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego, jednorazowego, w celu leczenia odcisków. Nie stosować na: uszkodzoną, podrażnioną, zaczerwienioną lub popękaną skórę. W przypadku wystąpienia uczulenia lub podrażnienia należy natychmiast zaprzestać stosowania. W przypadku: diabetyków, osób z zaburzeniami krążenia, kobiet w ciąży, kobiet karmiących piersią, dzieci poniżej 16. roku życia – przed użyciem produktu należy skonsultować się z lekarzem. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w czystym, suchym i chłodnym miejscu, poza zasięgiem dzieci. Plastry zawierają 35-40% kwasu salicylowego. Stosować kurację nie dłużej niż przez 2 tygodnie, chyba że lekarz zleci inaczej. Każdy poważny incydent związany z wyrobem należy zgłosić wytwórcy (producentowi) i właściwemu organowi (Prezesowi Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych).

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.