Panthenol pianka

Panthenol pianka utrzymuje skórę w dobrej kondycji, nawilża i natłuszcza. Wysoka zawartość substancji czynnej, 10% panthenolu, pielęgnuje skórę i łagodzi wszelkie podrażnienia i zaczerwienienia skóry spowodowane nadmiernym opalaniem i uszkodzeniami termicznymi. Po aplikacji pojawia się uczucie komfortu i ulgi dla skóry.

Ingredients: Aqua, Butane, Panthenol, Propane, Ethylhexyl Stearate, Paraffinum Liquidum, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Glyceryl Stearate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Ceteareth-20, DMDM Hydantoin, Allantoin.

Przed użyciem wstrząsnąć. Stosować na skórę, w razie potrzeby czynność powtórzyć. Dozować z odległości 15-20 cm, trzymając pojemnik w pozycji pionowej. Lekko wmasować lub pozostawić do wchłonięcia.

Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Nie nanosić na uszkodzoną skórę. Nie rozpylać w okolice oczu. Produkt tylko do użytku zewnętrznego.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.