Panthenol mgiełka

Panthenol mgiełka z zawartością 10% d-panthenolu polecana jest do pielęgnacji skóry narażonej na słońce, wodę, mróz i wiatr. Zawarta w produkcie alantoina, betaina oraz ekstrakt z aloesu działają łagodząco, intensywnie nawilżają i zwiększają elastyczność skóry. Produkt utrzymuje skórę w dobrej kondycji, wspomaga regenerację, łagodzi wszelkie zaczerwienienia i podrażnienia spowodowane zbyt długą ekspozycją słoneczną lub solaryjną.

Ingredients: Aqua, Butane, Propane, Panthenol, Isobutane, Propylene Glycol, Glycerin, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Betaine, Parfum, Citric Acid, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Allantoin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Przed użyciem energicznie wstrząsnąć. Stosować na skórę, w razie potrzeby czynność powtórzyć. Dozować z odległości 15-20 cm, trzymając pojemnik w pozycji pionowej. Lekko wmasować lub pozostawić do wchłonięcia.

Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Nie nanosić na uszkodzoną skórę. Nie rozpylać w okolice oczu. Produkt tylko do użytku zewnętrznego.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.