Omega-3

1000 mg oleju rybiego

Omega 3 jest suplementem diety stanowi źródło ważnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu nienasyconych kwasów tłuszczowych z grupy Omega-3 (EPA i DHA). Wielonienasycone kwasy tłuszczowe z grupy Omega-3 są ważnym elementem dobrze zbilansowanej diety, gdyż mają nieocenioną wartość dla zachowania dobrego stanu zdrowia, a nie są syntezowane przez organizm ludzki. Długołańcuchowe kwasy tłuszczowe Omega-3 EPA i DHA pomagają utrzymać prawidłowe funkcjonowanie serca (korzystne działanie występuje w przypadku spożywania łącznie 250 mg EPA i DHA dziennie). Dodatkowo, obecna w preparacie witamina E ma działanie antyoksydacyjne.

Składnik odżywczy1 kapsułka% RWS*2 kapsułki% RWS*
Olej rybi
EPA
DHA
1000 mg
180 mg
120 mg


2000 mg
360 mg
240 mg


Witamina E5 mg 41,6710 mg83,34

*RWS – Referencyjne Wartości Spożycia dla osób dorosłych

Składniki: olej rybi, żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), witamina E (octan DL-alfa-tokoferylu)

Wyprodukowano w Polsce.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 2 kapsułki. Spożywać dwa razy dziennie 1 kapsułkę lub jednorazowo 2 kapsułki w trakcie posiłku, popijając wodą.

Preparat jest przeznaczony dla osób powyżej 3. roku życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Nie stosować preparatu w przypadku uczulenia na którykolwiek z jego składników. Ważne jest stosowanie zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut

Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i zacienionym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.