NORD SPRAY DO GARDŁA

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Wyrób medyczny NORD SPRAY DO GARDŁA, dzięki zawartości wyciąguz porostu islandzkiego, powleka błonę śluzową gardła ochronnym filmem chroniąc ją przed wpływem szkodliwych czynników chorobotwórczych oraz zapewnia jej nawilżenie. Dzięki swojemu działaniu wyrób łagodzi, towarzyszące stanom zapalnym, podrażnienia gardła objawiające się pieczeniem, uczuciem suchości, bólem i trudnościamiw przełykaniu.

Wyrób medyczny zawiera wyciąg z porostu islandzkiego.

Składniki: woda oczyszczona, gliceryna, sorbitol, wyciąg z porostu islandzkiego (Cetrariaislandica), aromat miętowy, chlorek benzalkonium, srebro koloidalne.

Produkt nie zawiera cukru (może być stosowany przez diabetyków), zawiera substancje słodzące (sorbitol).

Dorośli: w zależności od potrzeb, ale nie więcej niż 4 razy na dobę po 3 dawki.

Dzieci od 6 lat: w zależności od potrzeb, ale nie więcej niż 3 razy na dobę po 3 dawki.

Rozpylać na śluzówkę jamy ustnej i gardła. U dzieci wyrób powinien być stosowany pod nadzorem osoby dorosłej.

Przed pierwszym użyciem należy kilkakrotnie nacisnąć dozownik, aby wypełnić go płynem. Po każdym użyciu należy szczelnie zamknąć opakowanie.

Bezpośrednio po aplikacji nie należy pić ani spożywać posiłków. W przypadku braku poprawy po 7 dniach stosowania, należy zasięgnąć porady lekarza

Należy unikać kontaktu z oczami. W razie dostania się wyrobu do oczu należy niezwłocznie przemyć je wodą. Kobiety w ciąży przed zastosowaniem wyrobu powinny zasięgnąć porady lekarza. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.

Przechowywać w temp. 15-25°C, w zamkniętym, oryginalnym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Po pierwszym otwarciu zużyć w ciągu 3 miesięcy.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.