NORD SPRAY DO GARDŁA

Nord spray do gardła to wyrób medyczny, który dzięki zawartości wyciągu z porostu islandzkiego, powleka błonę śluzową gardła ochronnym filmem zabezpieczając ją przed wpływem szkodliwych czynników chorobotwórczych, zapewniając odpowiedni poziom nawilżenia. Dzięki swojemu działaniu wyrób łagodzi, towarzyszące stanom zapalnym, podrażnienia gardła objawiające się pieczeniem, uczuciem suchości, bólem i trudnościami w przełykaniu. Dodatkowy składnik jakim jest srebro koloidalne zapobiega rozwojowi drobnoustrojów.

Wyrób medyczny zawiera wyciąg z porostu islandzkiego oraz srebro koloidalne.

Składniki: woda oczyszczona, gliceryna, sorbitol, wyciąg z porostu islandzkiego (Cetrariaislandica), aromat miętowy, chlorek benzalkonium, srebro koloidalne.

Produkt nie zawiera cukru (może być stosowany przez diabetyków), zawiera substancje słodzące (sorbitol).

Dorośli: w zależności od potrzeb, ale nie więcej niż 4 razy na dobę po 3 dawki.

Dzieci od 6 lat: w zależności od potrzeb, ale nie więcej niż 3 razy na dobę po 3 dawki.

Rozpylać na śluzówkę jamy ustnej i gardła. U dzieci wyrób powinien być stosowany pod nadzorem osoby dorosłej.

Przed pierwszym użyciem należy kilkakrotnie nacisnąć dozownik, aby wypełnić go płynem. Po każdym użyciu należy szczelnie zamknąć opakowanie.

Bezpośrednio po aplikacji nie należy pić ani spożywać posiłków. W przypadku braku poprawy po 7 dniach stosowania, należy zasięgnąć porady lekarza

Należy unikać kontaktu z oczami. W razie dostania się wyrobu do oczu należy niezwłocznie przemyć je wodą. Kobiety w ciąży przed zastosowaniem wyrobu powinny zasięgnąć porady lekarza. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.

Przechowywać w temp. 15-25°C, w zamkniętym, oryginalnym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Po pierwszym otwarciu zużyć w ciągu 3 miesięcy.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.