NORD PASTYLKI DO SSANIA
z porostem islandzkim

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Nord pastylki do ssania to wyrób medyczny zawierający ekstrakt z porostu islandzkiego, wyciąg z dziewanny drobnokwiatowej, kwas hialuronowy i laktoferynę. Ekstrakt z porostu islandzkiego i ekstrakt z dziewanny drobnokwiatowej są bogate w substancje ślazowe, które powlekają zarówno jamę ustną jak i gardło chroniąc i osłaniając zakończenia nerwów czuciowych odpowiedzialnych za wywołanie bólu gardła i odruchu kaszlu.

Wskazania:

  • łagodzenie objawów chrypki i suchego kaszlu,
  • nawilżenie i ochrona błony śluzowej jamy ustnej i gardła,
  • łagodzenie suchości w jamie ustnej i podrażnienia śluzówki,
  • u osób narażonych na wpływ szkodliwych czynników zewnętrznych takich jak: suche, klimatyzowane, zimne lub zanieczyszczone powietrze.

Syrop maltitolowy, guma arabska, sorbitole, ekstrakt z porostu islandzkiego, kwas cytrynowy, ekstrakt z dziewanny drobnokwiatowej, aromat z czarnej porzeczki, kwas hialuronowy, laktoferyna z mleka krowiego, substancja glazurująca (wosk carnauba, nieutwardzony olej kokosowy, wosk pszczeli, częściowo alfa- tokoferol, częściowo naturalny aromat), acesulfam K, płynz czerwonej rzodkwi.

Ssać, powoli do 2 pastylek klika razy na dobę. Stosować u dzieci powyżej 4 roku życia i dorosłych. Pastylek nie należy połykać, ale pozwolić, aby powoli rozpuściły się w jamie ustnej.

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Chronić przed światłem i wilgocią. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie daty ważności umieszczonej na opakowaniu. Nie stosowaćw przypadku uszkodzenia opakowania.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości (alergii) na którykolwiek ze składników wyrobu.
Nie stosować u chorych na fenyloketonurię oraz u dzieci poniżej 4. roku życia.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.