Magnez skurcz

Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz układu nerwowego, ponadto pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów.

Potas pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi. Witamina B6 przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Mleczan magnezu, chlorek potasu, substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, substancja glazurująca – hydroksypropylometyloceluloza, maltodekstryna, substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu, barwnik – węglan wapnia, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, emulgator – kwasy tłuszczowe, chlorowodorek pirydoksyny

SkładnikZawartość w 2 tabletceRWS*
Potas300 mg15 %
Magnez60 mg16 %
Witamina B61,4 mg100 %

* RWS – Referencyjna Wartość Spożycia dla osób dorosłych

2 tabletki dziennie, w trakcie posiłku. Tabletkę należy popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.

W temperaturze 15-25˚C, w sposób niedostępny dla małych dzieci, chronić przed światłem i wilgocią.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych. Nie zaleca się stosowania preparatu, kobietom w ciąży i karmiącym piersią.

Pochodzenie głównych składników: mleczan magnezu – Polska, chlorek potasu – Niemcy.

Wyprodukowano w Polsce.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.