Magnez B6 FORTE

Magnez B6 Forte jest suplementem diety, który stanowi źródło magnezu i witaminy B6.

Magnez wraz z witaminą B6 pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego jak również przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, wspomagają prawidłowy przebieg funkcji psychologicznych. Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, w tym mięśnia sercowego. Witamina B6 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego jak również pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Składnik odżywczy1 kapsułka% RWS*
mleczan magnezu595,6 mg16,2
w tym magnez60,75 mg
witamina B61,4 mg100

*RWS – Referencyjne Wartości Spożycia dla osób dorosłych

Składniki: magnez (mleczan magnezu, spoza UE), żelatyna, substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, talk), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny).

Wyprodukowano w Polsce.

Preparat jest przeznaczony dla osób powyżej 12-go roku życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Nie stosować preparatu w przypadku uczulenia na którykolwiek z jego składników. Ważne jest stosowanie zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i zacienionym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Preparat jest przeznaczony dla osób powyżej 12 – go roku życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i zacienionym miejscu. Nie stosować preparatu w przypadku uczulenia na którykolwiek z jego składników. Ważne jest stosowanie zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Wyprodukowano w Polsce.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.