MAGNEZ B6 FORTE

Magnez B6 forte jest suplementem diety, który stanowi źródło magnezu i witaminy B6 w postaci tabletek musujących o smaku pomarańczowo-grejfrutowym.

Magnez wraz z witaminą B6 pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego jak również przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, wspomagają prawidłowy przebieg funkcji psychologicznych. Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, w tym mięśnia sercowego. Witamina B6 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego jak również pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Składnik odżywczy1 tabetka% RWS*
Magnez375 mg100
Witamina B61,4 mg100

*RWS – Referencyjne Wartości Spożycia dla osób dorosłych

Składniki: węglan magnezu; regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, węglany sodu); substancja wypełniająca (sorbitole); regulator kwasowości (kwas jabłkowy); aromaty; substancje słodzące (cyklaminiany, sacharyny); koncentrat z buraka czerwonego w proszku; barwnik (karoteny); substancje przeciwzbrylające (poliwinylopirolidon, glikol polietylenowy); chlorowodorek pirydoksyny; sok pomarańczowy w proszku.

Produkt może zawierać laktozę (z mleka).

Wyprodukowano w Polsce.

Zaleca się spożywać 1 tabletkę dziennie. Rozpuścić 1 tabletkę w szklance (200 ml) chłodnej wody.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze poniżej 25˚C, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.