Fosfolipide Max

Fosfolipide Max jest suplementem diety w skład którego wchodzą między innymi pochodzące z ziaren soi fosfolipidy zawierające cholinę i fosfatydylocholinę

Składnik odżywczy1 kapsułka% RWS*2 kapsułki% RWS*
fosfolipidy sojowe w tym:
– cholina
– fosfatydylocholina
300 mg
9 mg
79 mg


600 mg
18 mg
158 mg


l-asparginian l-ornityny w tym:
– l-ornityny
10 mg
8,5 mg

20 mg
17 mg

witamina B2 (ryboflawina)0,7 mg50 1,4 mg50
witamina B60,7 mg50 1,4 mg50

*RWS – Referencyjne Wartości Spożycia dla osób dorosłych

Składniki: fosfolipidy sojowe zawierające cholinę, żelatyna, substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna), substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), l-ornityna (l-asparginian l-ornityny), barwnik (tlenki i wodorotlenki żelaza), witamina B2 (ryboflawina), witamina B6  (chlorowodorek pirydoksyny), barwnik (dwutlenek tytanu).

Wyprodukowano w Polsce.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia 2 kapsułki. Spożywać dwa razy dziennie 1 kapsułkę lub jednorazowo 2 kapsułki w trakcie posiłku, popijając wodą.

Preparat jest przeznaczony dla osób powyżej 16-tego roku życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Nie stosować preparatu w przypadku uczulenia na którykolwiek z jego składników. Ważne jest stosowanie zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i zacienionym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.