Diosminum Max 500 mg

Diosminum Max 500 mg jest suplementem diety, który stanowi źródło diosminy i hesperydyny oraz witaminy C, która pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych.

Składnik odżywczy1 kapsułka% RWS*
diosmina450 mg
hesperydyna50 mg
witamina C12 mg15

*RWS – Referencyjne Wartości Spożycia dla osób dorosłych

Składniki: zmikronizowana frakcja flawonowa (90% diosminy i 10% hesperydyny) (spoza UE), żelatyna, substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), witamina C (kwas L-askorbinowy), barwnik (dwutlenek tytanu).

Wyprodukowano w Polsce.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 1 kapsułka. Spożywać raz dziennie 1 kapsułkę w trakcie posiłku, popijając wodą.

Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy stosować w czasie ciąży i karmienia piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Długotrwałe stosowanie preparatu należy skonsultować z lekarzem. Nie stosować preparatu w przypadku uczulenia na którykolwiek z jego składników. Ważne jest stosowanie zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i zacienionym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.