Diosminum Max 500 mg

zmikronizowana diosmina 450 mg hesperydyna 50 mg

Diosminum Max 500 mg jest suplementem diety, który stanowi źródło witaminy C, która pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych.

Zmikronizowana frakcja flawonowa (90% diosminy i 10% hesperydyny) (Chiny), żelatyna, substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), witamina C (kwas L-askorbinowy), barwnik (dwutlenek tytanu).

1 kapsułka zawiera:

  • diosminy 450 mg,
  • hesperydyny 50 mg,
  • witaminy C 12 mg, co stanowi 15% RWS (Referencyjne Wartości Spożycia).

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu to 1 kapsułka. Spożywać raz dziennie 1 kapsułkę w trakcie posiłku, popijając wodą.

Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy stosować w czasie ciąży i karmienia piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Długotrwałe stosowanie preparatu należy skonsultować z lekarzem. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i zacienionym miejscu. Nie stosować preparatu w przypadku uczulenia na którykolwiek z jego składników. Ważne jest stosowanie zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Wyprodukowany w Polsce.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.