Dinusiowe
chusteczki nawilżane

Bezpieczny skład! 99% wody

Prosty skład produktu oraz badania dermatologiczne potwierdzają bezpieczeństwo stosowania już od pierwszych dni życia.

Nawilża i chroni! Naturalna trehaloza

Zawarta w chusteczkach naturalna trehaloza zapewnia intensywne i długotrwałe nawilżenie skóry oraz łagodzi podrażnienia.

Dba o naturę! Biodegradowalna wiskoza

Chusteczki są wykonane z miękkiej i przyjemnej w dotyku wiskozy pochodzenia roślinnego, która jest w pełni biodegradowalna.

Dinusiowe chusteczki nawilżane przeznaczone są do oczyszczania i pielęgnacji delikatnej skóry dzieci i niemowląt od pierwszych dni życia. Dzięki naturalnemu dla skóry pH, łagodnie ją oczyszczają, pozostawiając miękką. Innowacyjna formuła produktu zawiera aż 99% wody i trehalozę, która ma właściwości nawilżające i ochronne. Płyn, którym nasączone są chusteczki łagodzi podrażnienia. Nie zawierają kompozycji zapachowej, barwników i alkoholu. Wygodne w użyciu opakowanie z praktycznym zamknięciem, umożliwia zachowanie odpowiedniego poziomu nasączenia do ostatniej chusteczki.

Ingredients: Aqua, Trehalose, Citric Acid, Sodium Benzoate

Testowane dermatologicznie.

Opakowanie chusteczek należy zamknąć po każdorazowym użyciu. Przechowywać w chłodnym i suchym otoczeniu, z dala od promieni słonecznych. Chusteczki należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Wyrób jednorazowego użytku. Folia przeznaczona do recyclingu.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.