Branżowa nagroda: farmaceuci nam ufają

Spółka z naszej Grupy Farmaceutycznej otrzymała nagrodę, o której marzy wielu. Naczelna Izba Aptekarska – głosami farmaceutów – przyznała hurtowni Medicare-Galenica niezwykłe wyróżnienie.

Ta nagroda nie jest komercyjna, nie można jej kupić. Zespół Medicare-Galenica pracował na nią latami. Co to oznacza dla odbiorców produktów Biocanto? Że współpracują z Grupą Farmaceutyczną, której hurtownia jest wiarygodna w oczach aptekarzy. 

– Jesteśmy dumni, że dostaliśmy wyróżnienie właśnie od środowiska farmaceutów, przyznawane przez samorząd, a nie instytucję działającą komercyjnie. Ma to dla nas duże znaczenie, że aptekarze wybrali nas spośród innych dostawców leków i mobilizuje do jeszcze cięższej pracy – skomentował po wręczeniu nagrody Łukasz Nowak, wiceprezes spółki Medicare-Galenica.

Bożena Kwaśniak, przewodnicząca Rady Programowej Biocanto, powiedziała, że przyznanie tytułu Mecenasa Samorządu Aptekarskiego oznacza, że farmaceuci docenili starania Medicare-Galenica, czyli to, że spółka pomaga im w codziennej pracy oraz działa profesjonalnie i po partnersku.

– To wielkie wyróżnienie i oznaka zaufania – podkreśliła Bożena Kwaśniak

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.