Biocanto ze sportowcami

Za nami 2. Mistrzostwa Polski Farmaceutów i Przyjaciół Farmacji w biegu przełajowym – Lubliniec 2022! Był i sport, i integracja w Strefie Zdrowych Drinków Biocanto.

Nasza firma była partnerem plenerowej imprezy dla biegaczy, którą w Lublińcu zorganizowała Śląska Izba Aptekarska. Piękne otoczenie, trudna trasa wśród zieleni, finisz na pomoście oraz niezwykła atmosfera wśród zawodników i kibiców – to wszystko stworzyło niezwykły klimat tego wydarzenia.

Tradycyjnie, po biegach, sportowcy regenerowali się w Strefie Zdrowych Drinków Biocanto. Największym powodzeniem wśród wszystkich gości cieszyły się nawadniające musy oraz gorący napar Caldo Complex (zawierający korzeń pelargonii afrykańskiej, kwiat dziewanny i kwiat bzu czarnego). Natomiast mandarynkowe Elektrolity były hitem wśród biegaczy.

Także Magnez z multiwitaminą (musujące tabletki o smaku mango i pomarańczy) cieszył się ogromnym zainteresowaniem. A wszystkie musy przeznaczone do degustacji, można znaleźć tutaj: https://biocanto.pl/category/tabletki-musujace/.

Dziękujemy zawodnikom – tym, którzy biegli i maszerowali z kijkami Nordic Walking – a także naszej niezawodnej ekipie Biocanto, bez której nie powstałaby Strefa Zdrowych Drinków.

Natomiast wszystkich fanów rozgrzewającego Caldo Complex od Biocanto oraz Elektrolitów Biocanto, zapraszamy na fanpage Biocanto!

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.