Bezpieczeństwo: wiarygodny magazyn

Pacjent powinien mieć pewność, że lekarstwa czy suplementy diety, które kupuje, pochodzą z wiarygodnego źródła i są właściwie magazynowane. Tylko wtedy nie będą mu szkodzić.

Hurtownia Medicare-Galenica w Mysłowicach, w której towar przechowuje m.in. nasza spółka Biocanto, spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa.

Została wpisana do europejskiego rejestru hurtowni posiadających certyfikat zgodności z zasadami dobrej praktyki dystrybucyjnej (DPD). Ten certyfikat to duże wyróżnienie, ponieważ został przyznany Medicare-Galenica (przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego) jako jednej z dwóch pełnoprofilowych hurtowni farmaceutycznych w Polsce.

Certyfikat DPD jest ważny dla partnerów biznesowych firmy, gdyż potwierdza wiarygodność hurtowni, dając gwarancję dostawcom, że nie tylko procedury, ale cały proces logistyczny jest zgodny z prawem farmaceutycznym oraz wymogami stawianymi przez producentów i podmioty odpowiedzialne.

– Pacjenci mają pewność, że produkty kupowane poprzez nasz łańcuch logistyczny są w pełni bezpieczne. A to dziś znacząca przewaga na rynku – podkreśla Grzegorz Piechota, prezes spółki Biocanto.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.