Silencio

Silencio to złożony preparat ziołowy, którego składniki: melisa, chmiel oraz różeniec górski wykazują działanie antystresowe, nie powodując przy tym efektu senności i otępienia w ciągu dnia. Oprócz składników ziołowych produkt zawiera magnez i witaminę B6.

Wyciąg z melisy pomaga utrzymać pozytywny nastrój, a także przyczynia się do optymalnego odprężenia psychicznego i fizycznego.

Wyciąg z chmielu wywiera kojący wpływ na układ nerwowy.

Wyciąg z różeńca górskiego pomaga organizmowi przystosować się do stresu oraz wysiłku fizycznego, ma korzystny wpływ na zmęczenie wywołane stresem.

Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Witamina B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Składnik odżywczy1 kapsułka% RWS*
Ekstrakt z liści melisy200 mg
Ekstrakt z szyszek chmielu50 mg
Ekstrakt z korzenia różeńca górskiego50 mg
Magnez60 mg 16
Witamina B60,7 mg 50

*RWS – Referencyjne Wartości Spożycia dla osób dorosłych

Składniki: ekstrakt z liści melisy, magnez (tlenek magnezu), żelatyna, ekstrakt z szyszek chmielu, ekstrakt z korzenia różeńca górskiego, substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), barwnik (dwutlenek tytanu).

Wyprodukowano w Polsce.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia, niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 1 kapsułka. Spożywać 1 raz dziennie 1 kapsułkę w trakcie posiłku, popijając wodą.

Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Nie stosować preparatu w przypadku uczulenia na którykolwiek z jego składników. Ważne jest stosowanie zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i zacienionym miejscu, w sposób  niedostępny dla małych dzieci.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.