OLEJ Z WĄTROBY REKINA

Olej z wątroby rekina, żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), witamina D (cholekalcyferol).

Składnik1 kaps.RWS (%)*2 kaps.RWS (%)*
olej z wątroby rekina w tym:
-alkiloglicerole
– skwalen
– Omega-3:
*EPA
*DHA
500 mg
102,85 mg
4,5 mg

3,35 mg
15,01 mg

1000 mg
205,7 mg
9 mg

6,7 mg
30,02 mg

witamina D0,75 µg15 %1,5 µg30 %

* RWS(%) – Referencyjne Wartości Spożycia

Olej z wątroby rekina jest suplementem diety, który stanowi źródło witaminy D, która wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego.

Preparat jest przeznaczony dla osób powyżej 3 – go roku życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i zacienionym miejscu. Nie stosować preparatu w przypadku uczulenia na którykolwiek z jego składników. Ważne jest stosowanie zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Wyprodukowano w Polsce

Pochodzenie głównego składnika: olej z wątroby rekina – Islandia

Preparat jest przeznaczony dla osób powyżej 3. roku życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i zacienionym miejscu. Nie stosować preparatu w przypadku uczulenia na którykolwiek z jego składników. Ważne jest stosowanie zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.