Poznaj nas

W branży farmaceutycznej jesteśmy od lat. Wchodzimy bowiem w skład Grupy Farmaceutycznej Investcare, z której tradycji i doświadczeń czerpiemy. Od blisko trzech dekad zaopatrujemy apteki w leki, wyroby medyczne i suplementy diety, stosując najwyższe standardy magazynowania i dostaw.

Wiemy, na czym zależy pacjentom, ponieważ ściśle współpracujemy z farmaceutami. Nasze produkty są rekomendowane przez Radę Farmaceutyczną. Jesteśmy pewni, że oferujemy wyjątkową jakość w dobrej cenie.

O zadaniach Rady Farmaceutycznej możecie przeczytać tu: biocanto.pl/rada-farmaceutyczna. Powołaliśmy ją do życia, ponieważ priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo i satysfakcja pacjentów. Dajemy im pewność, że produkty pochodzą z pewnego źródła i są godne polecenia. Współpracujemy bowiem z wytwórcami, którymi są renomowane polskie firmy, a towar przechowujemy w hurtowni z naszej Grupy – w Medicare-Galenica. To ona –  jako jedna z zaledwie dwóch pełnoprofilowych hurtowni farmaceutycznych w Polsce –  została wpisana do europejskiego rejestru hurtowni posiadających certyfikat zgodności z zasadami dobrej praktyki dystrybucyjnej (DPD).  

Certyfikat ten daje gwarancję, że nie tylko procedury, ale cały proces logistyczny jest zgodny z prawem farmaceutycznym oraz wymogami stawianymi przez producentów i podmioty odpowiedzialne. Pacjenci mają więc pewność, że produkty kupowane poprzez nasz łańcuch logistyczny są w pełni bezpieczne. 

Grzegorz Piechota

prezes spółki Biocanto

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.