Fosfolipide DuoMax

Fosfolipide DuoMax jest suplementem diety w skład którego wchodzą między innymi pochodzące z ziaren soi fosfolipidy zawierające cholinę i fosfatydylocholinę.

Składnik odżywczy1 kapsułka% RWS*
fosfolipidy sojowe w tym:
– cholina
– fosfatydylocholina
600 mg
18 mg
158 mg


l-asparginian l-ornityny w tym:
– l-ornityny
20 mg
17 mg

ryboflawina (witamina B2)0,7 mg50
witamina B60,7 mg50

*RWS – Referencyjne Wartości Spożycia dla osób dorosłych

Składniki: fosfolipidy sojowe zawierające cholinę, żelatyna, substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna), l-ornityna (l-asparginian l-ornityny), substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), barwnik (tlenki i wodorotlenki żelaza), witamina B6  (chlorowodorek pirydoksyny), ryboflawina (ryboflawina), barwnik (dwutlenek tytanu).

Wyprodukowano w Polsce.

Preparat jest przeznaczony dla osób powyżej 16-tego roku życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Nie stosować preparatu w przypadku uczulenia na którykolwiek z jego składników. Ważne jest stosowanie zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i zacienionym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Preparat jest przeznaczony dla osób powyżej 16 – tego roku życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i zacienionym miejscu. Nie stosować preparatu w przypadku uczulenia na którykolwiek z jego składników. Ważne jest stosowanie zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.